Workshopy a semináre

 

Intenzívny rozvojový program: „Vedomé podnikanie“

Ak potrebujete vo svojom podnikaní alebo v práci zvýšiť efektivitu alebo práve s niečím začínate a nechcete strácať čas zbytočnými chybami, tento program je skvelá voľba.

Je mnoho seminárov, kde sa naozaj veľa dozviete a inšpirujete. V tomto programe, však okrem inšpirácie, budeme niekoľko týždňov intenzívne pracovať a všetko, čo sa naučíte, dáte rovno do praxe.

Ak sa rozhodnete, máte šancu už počas kurzu zažiť reálne výsledky.

Pozrite si aktuálne termíny kurzov

 

Ďalšie aktuálne témy

 • Komunikácia a porozumenie – vyšší rozmer komunikácie, sila a moc slova,
  Čo oslabuje a čo posilňuje našu komunikáciu a mieru porozumenia ? (pozn.: tento seminár nadväzuje na základné komunikačné zručnosti, osobne ho považujem za jeden z najdôležitejších seminárov)
 •  

 • Inovácie v podnikaní – prečo na nebáť nekonvenčných riešení, kedy a ako zmeny aplikovať.
  Ako inovácie podporujú rast. Ako inovovať aj bez technológií, „s ceruzkou“ v ruke? (pozn.: tento seminár dáva mnoho tipov ako denne opúšťať svoju zónu komfortu a nachádzať riešenia jednoduchými spôsobmi, je výbornou prípravou na dnešnú rýchlu dobu plnú zmien)
 •  

 • Základy vedomého podnikania – osvojenie si holistických princípov v podnikaní. Návody pre podnikanie v 21. storočí. Kto je a ako koná vedomý podnikateľ. Stupne motivácie. Ako naplno prejaviť a využiť svoj potenciál. Ako udržať hodnoty a vytvárať zisk (pozn.: ideálne je už s týmto nastavením samotné podnikanie začať).
 •  

 • Kreativita a tvorenie – Ako kreativitu rozvíjať a pracovať s ňou v bežnom živote i v podnikaní, kreativita ako nastroj ktorým je možné ľahšie zvládať náročné úlohy;
  prečo strata kreativity vedie k depresii, prečo depresiou trpia častejšie ľudia vysoko postavení a tí, ktorí takmer „všetko“ majú, než tzv. „obyčajní“ ľudia? (pozn.: kreativita a tvorenie sa mi spája s vysokými vibráciami, s nadšením, radosťou, prosperitou, rastom, otváraním sa novým možnostiam… a presne o tom je tento seminár)

 

Chceli by ste špeciálny workshop alebo seminár pre vašu firmu?

← späť