Referencie


Henrieta,
chcem Vám poďakovať za neuveriteľne ľudské a zmysluplné riešenia, pomocou ktorých som mohla naštartovať fungovanie mojej firmy. Naše konzultácie, na prvý pohľad, vyzerali ako nezáväzné stretnutia, s veľmi jednoduchými, až triviálnymi odporúčaniami. Ale časom dostávali naozaj reálnu podobu. Je priam neuveriteľné, ako sa udalosti môžu začať skladať, ak niekoho naozaj počúvate a dôverujete jeho vedomostiam a schopnostiam.
Je pre mňa oslobodzujúce, že všetko, čo sa okolo mňa deje, má naozaj zmysel, aj keď to hneď, na prvý pohľad, nie je zrejmé. Dôvera mi ponúkla možnosť, ako sa zbaviť starých, zabehaných predstáv a očakávaní, ktoré brzdili nielen môj biznis, ale aj súkromný život. Popravde, niekoľkokrát som sa musela vrátiť k poznámkam z našich stretnutí, aby som nezapadla do starých koľají. Ešte raz, ďakujem za čas, ktorý ste mi venovali a želám Vám, aby ste sa stretávali s ľuďmi, ktorí chcú naozaj počúvať, pretože získajú šancu zmeniť a nasmerovať svoj vlastný život.

Lucia Bullová, majiteľka Tillia Design

Spolupráca s Henrietou na tvorbe tanečného štúdia bola na vysokej profesionálnej úrovni, jednotlivé kroky postupne do seba zapadali ako puzzle a dielčie úspechy naberali na obrátkach od konzultácie ku konzultácii. Celý proces tvorby môjho tanečného štúdia bol zároveň obrovskou školou aj pre mňa samotného.

Vizualizácia, pozitívne myslenie, dodržiavanie navrhnutých termínov, obrovská dávka viery v úspech, práca na sebe, očakávanie v radosti, disciplína, trpezlivosť, ale hlavne vzájomná dôvera dokázali doslova zázraky, keď za 2 mesiace spoločnej spolupráce som 17. novembra 2012 oficiálne odštartoval Heaven Dance Studio. Henrieta, ešte raz ďakujem.

Michal Barniak, majiteľ Heaven Dance Studio a tanečný lektor

Konzultácie u Heni som mala možnosť absolvovať niekoľkokrát. Zakaždým ma prekvapil jej nevšedný dar dávať veci do súvisu a pomenovať ich mojim jazykom. Na základe toho som silne precítila, že situácia je v mojich rukách a môžem zmeniť čokoľvek. Dalo by sa povedať, že zakaždým prišiel silný „aha moment“, poznanie, po ktorom sa dali veci do pohybu.
Heňa vám pomôže nájsť odpoveď, či danú vec máte mať, či ju máte riešiť, pretože napriek tomu, že máme schopnosť veci meniť, otázne je, či ich máme meniť, resp. či v tejto chvíli. Tieto a mnoho iných otázok vám pomôže (ako ona sama hovorí) „rozlusknúť“.
Ťažko sa jej služba presne definuje. Je to niečo medzi coaching-om, poradenstvom, duchovným sedením a pokecom s kamarátkou pri káve. Treba vyskúšať!

Kristína Čambalová, majiteľka PR agentúry Kharisma

Bežne sa nám deje, že z rôznych dôvodov tápame a motáme sa dookola v rôznych životných situáciach. Pritom kľúčom je pozrieť sa na veci “inak”, pochopiť súvislosti. Riešenie sa potom hľadá jednoduchšie.
Presne o tom pre mňa konzultácia je. O pochopení príčin, prečo sa mi veci dejú tak, ako sa mi dejú. Pre mňa je to už nevyhnutný základ na ceste k riešeniam.

Michaela Adamková

Už dlho pociťujem vo vzduchu zmenu… Zmenu myslenia ľudí, zmenu prístupu a akýsi návrat ľudstva k vedomejšiemu vnímaniu sveta, vecí okolo nás a vecí v nás. Na druhej strane ešte stále cítiť silné vplyvy materializmu a nepochopenia duše. Bola to práve Henrieta Remišová, ktorá mi pomohla urobiť si poriadok vo vlastnej spiritualite v kontexte bežného života, ale aj biznisu. Jej osobný prístup a schopnosť vysvetliť a objasniť pre mnohých nevysvetliteľné mi okrem iného pomohli rozbehnúť vlastné podnikanie. Dostala som od nej cenné informácie a odporúčania, ktorých realizácia mala takmer okamžitý a hmatateľný efekt. Jej projektovú či konzultačnú prácu nielenže odporúčam, ale úprimne radím využiť.

Lenka Krnáčová, majiteľka AVE Café

Konzultácia u Henriety je ako otvoriť príručku presne pre seba, stačí len čítať – t.j. počúvať a postupovať podľa inštrukcií. Veľké plus pre mňa bolo to, že okrem biznisu sme vyriešili aj vec, ktorá ma ťažila dlhé roky a v priebehu 10 minút som s Heninou pomocou všetko “pustila” a otvorili sa dvere k novému životu.

MUDr. Ivana Jakabovičová

Keď riešim vo svojom súkromí alebo vo firme náročnejšiu situáciu, rád urobím
konzultáciu s Henrietou, nakoľko vie veľmi dobre osvetliť situáciu. Pozrie sa na to s vami z nadhľadu a takto nájdete riešenie veľmi efektívne. Situácie, ktoré som riešil ja sa týkali oblasti podnikania, kde som sa musel rozhodovať v zásadných otázkach ďalšieho smerovania firmy, či ísť doprava alebo doľava. Ale pomohlo mi to aj pri vzťahoch alebo aj pri iných veciach, napríklad kúpa nehnuteľnosti a podobne. Ak sa cítite pri rozhodovaní sám alebo máte pocit, že z blízkych by vám nikto nerozumel, Henrieta je tá správna voľba.

Robert Molnár, majiteľ a riaditeľ digitálnej agentúry

Opakovane sa mi stalo, že pri riešení dôležitých životných situácií som si nebola istá, či sa rozhodnem správne. Vtedy som našla pomoc u Heni Remišovej, ktorá mi pomohla nájsť tú najlepšiu cestu pre mňa, objasnila mi jednotlivé kroky postupne do najmenších detailov, za čo som jej veľmi vďačná. To správne rozhodnutie je srdcom. Ak však máme niekedy (z nejakého dôvodu) obavy, alebo cítime neistotu, alebo len jednoducho nevieme ako ďalej, považujem za prirodzené i správne hľadať pomoc u tých, ktorí vedia poradiť týmto spôsobom, keďže už prešli tvrdou prácou na sebe a to je i prípad Henriety Remišovej.
Heňa, máš môj obdiv. Vďaka a nech sa darí!

MUDr. Adriana Kršjaková

Vedomé podnikanie je skvelý program pre každého, kto chce reálne nájsť a posilniť svoje silné stránky, nastaviť alebo doladiť svoj životný a podnikateľský plán a stratégiu. inšpirovať sa ako v podnikaní prepojiť tradíciu s inováciou a v neposlednom rade naučiť sa aj v modernom svete rozvíjať a používať intuíciu. Toto a omnoho viac som z tohto programu a ďalšej spolupráce s Henrietou získal ja.

Robert Barbuš, IT špecialista, spolumajiteľ Barbus Brothers, s.r.o.

 

Seminár Vedomé podnikanie bol super. Pomohlo mi to získať naspäť pozitívny prístup k životu, nadhľad a obrovskú chuť opäť pracovať na realizácii svojich plánov. Plus vyjasnilo sa mi, ktoré z plánov čo som mala, sú pre mňa naozaj tie naj 🙂 Ďakujem za osobný prístup a obrovské želanie pomôcť

Nonna Futrikaničová, majiteľka SK-TEX, s.r.o.

Celý kurz Vedomé podnikanie je úžasne dynamický a inšpiratívny, rovnako ako jeho autorka. Vďaka Henriete a jej kurzu som veľa vecí pochopila, otvorili sa mi oči a zažila som niekoľko významných aha momentov. Ak stojíte na začiatku niečoho nového a váhate, či a ktorým smerom urobiť prvý krok, ak Vám už nefungujú pracovné či osobné veci a neviete sa z toho dostať alebo ak neviete ako zaviesť do každodenného života nové užitočné zvyky a postupy, tak práve tento seminár Vám v tom a v mnohých ďalších výzvach pomôže. Veci sa odrazu začnú jednoducho diať…

Mgr. Jitka Mikušová

 

 

Realizované projekty